Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Czekolada do picia ciemna (3-5 porcji)

20,05  brutto

Czekolada do picia mleczna (3-5 porcji)

20,05  brutto

Czekolada do picia mleczna z malinami (3-5 porcji)

20,05  brutto

Czekolada do picia mleczna z pomarańczą (3-5 porcji)

20,05  brutto

Czekolada kulinarna 100% kakao – 500g

72,90  brutto

Czekolada kulinarna 44% kakao – 150g

25,01  brutto

Czekolada kulinarna 44% kakao – 500g

61,70  brutto

Czekolada kulinarna 70% kakao – 500g

61,70  brutto

Zestaw 4 czekolad do picia po kolumbijsku (8 porcji)

36,00  brutto

Ceramiczna Czarka do picia czekolady (biała)

29,00  brutto

Ceramiczna czarka do picia czekolady (czarna)

29,00  brutto

Czekolada do picia

Gorąca, pachnąca, płynnie rozpieszczająca czekolada do picia. Twoje kubki smakowe będą Ci wdzięczne za moment, w którym usiądziesz wygodnie, by delektować się niebiańskim płynem. Czekolada do picia, którą znajdziesz w Manufakturze Czekolady, to piękne, naturalne opakowania, w których znajduje się samo dobro. Spróbuj, by odnaleźć swój ulubiony smak. 

Czekolady do picia w wielu odsłonach smakowych

W Manufakturze Czekolady nie boimy się smakowych wyzwań. Dlatego czekoladowe przyjemności  nie kończą się wyłącznie na recepturze tworzenia czekolady, ale również wzbogacania jej o poszczególne smaki. Co musisz wiedzieć o naszej czekoladzie do picia? Przede wszystkim to, że jest prawdziwa. Zwróć uwagę na jej prosty i krótki skład, w którym znajdziesz głównie ziarna kakaowca. Doceniamy ich smak i aromat, dlatego nie potrzebujemy ulepszaczy. Już bez nich czekolady do picia z Manufaktury Czekolady zachwycają swoim smakiem. Łączymy je z prawdziwymi owocami, zyskując naturalne bogactwo smaków.

  • Czekolada do picia z malinami to magiczny kubeczek, w którym znajdziesz mleczną czekoladę gotową do rozpuszczenia wraz z prawdziwymi malinami. Te dwa smaki łączą się w sposób wyjątkowy, tworząc smakową fuzję o niezwykłej intensywności. 
  • Czekolada do picia z pomarańczą to z kolei zaskakująco orzeźwiająca propozycja o niezwykłym aromacie. Jej smak kojarzy się z wyjątkowym czasem, dobrą energią i odpoczynkiem. Jej intensywność bywa momentami pozytywnie zaskakująca. 
  • Ciemna czekolada do picia to wykorzystanie intensywności i prawdy, jakie drzemią w czekoladzie deserowej. W każdym łyku tej niebiańskiej substancji dostrzeżesz autentyczność, a rodzaj smaku może być prawdziwym zaskoczeniem. 
  • Mleczna czekolada do picia to propozycja dla tych, którzy kochają klasykę. Któż z nas nie lubi wyjątkowej delikatności, która płynie z połączenia kakao i mleka? 

Czekolady do picia możesz kupić u nas w wyjątkowych, naturalnych kubeczkach. Doskonale prezentują się w paczce prezentowej, wręczanej przy różnych okazjach!

Czekolada do picia z różnych zakątków świata

Ziarna kakaowca, z których tworzymy nasze czekolady, pochodzą z różnych zakątków świata. Ma to znaczenie, ponieważ w zależności od klimatu, w jakim rosną drzewa kakaowca, zmienia się smak ich owoców. W poszczególnych czekoladach możesz odczuwać nuty cytrusowe, orzechowe, czy kwiatowe, nawet jeśli do masy kakaowej nie dodano żadnych aromatów. 

Czekolady do picia, które znajdziesz w Manufakturze Czekolady, pochodzą z ziaren kakaowców dorastających m.in. w Wenezueli. Zachwycająca jest głębia smaku czekolady, która z nich powstaje. Jest prawdziwa, intensywna, mocno wyczuwalna. Przyciąga swoim zapachem i aromatem. W naszej ofercie znajdziesz również czekoladę do picia po kolumbijsku. Nie mogło jej tutaj zabraknąć, ponieważ Kolumbijczycy podchodzą do czekolady z podobną miłością, jak my w naszej manufakturze. Tradycja picia czekolady na różne sposoby jest głęboko zakorzeniona w kolumbijskiej kulturze. Kolumbijczycy kochają poprawiać sobie humor z pomocą tego płynnego szczęścia. Co tu dużo mówić? Inspirujemy się nimi! Kolumbijska czekolada do picia, którą znajdziesz w Manufakturze Czekolady, to naprawdę zaskakujący przysmak!

Płynna czekolada – czy tylko do picia?

Czekolada to cudowny afrodyzjak, a także źródło wielu wartości odżywczych. Nic więc dziwnego, że stanowi również inspirację kulinarną. Z jej udziałem możesz tworzyć różnego rodzaju sosy, które wzbogacą smak Twoich potraw. W ofercie Manufaktury Czekolady znajdziesz produkty, z których może powstać zarówno klasyczna czekolada do picia, jak i fantastyczna baza lub dodatek do sosu. Jako miłośnicy czekolady zdecydowanie jesteśmy za tym, by jej wspaniały smak dodawać wszędzie tam, gdzie jest to możliwe!

Rozsmakuj się w czekoladzie, która nie ma sobie równych. Odkryj prawdę, jaka znajduje się w każdym mililitrze czekolady do picia, którą wykonasz zarówno z mlekiem, jak i z wodą. Swobodnie możesz próbować jej również bez żadnej obróbki termicznej, ponieważ to produkt naturalny, bez żadnych dodatkowych, kompletnie niepotrzebnych substancji. 

Pij czekoladę w najlepszym stylu

W naszym sklepie znajdziesz również stylowe czarki, z których czekolada co prawda nie będzie lepiej smakować (bo prawdopodobnie lepiej się nie da), ale które pozwolą Ci na spożywanie tego napoju w wyjątkowym stylu. Podaruj sobie odrobinę klasy i luksusu i racz się specjałami, o których nie da się zapomnieć.