Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

Czekolada do picia

Gorąca, pachnąca, płynnie rozpieszczająca czekolada do picia. Twoje kubki smakowe będą Ci wdzięczne za moment, w którym usiądziesz wygodnie, by delektować się niebiańskim płynem. Czekolada do picia, którą znajdziesz w Manufakturze Czekolady, to piękne, naturalne opakowania, w których znajduje się samo dobro. Spróbuj, by odnaleźć swój ulubiony smak. 

Czekolady do picia w wielu odsłonach smakowych

W Manufakturze Czekolady nie boimy się smakowych wyzwań. Dlatego czekoladowe przyjemności  nie kończą się wyłącznie na recepturze tworzenia czekolady, ale również wzbogacania jej o poszczególne smaki. Co musisz wiedzieć o naszej czekoladzie do picia? Przede wszystkim to, że jest prawdziwa. Zwróć uwagę na jej prosty i krótki skład, w którym znajdziesz głównie ziarna kakaowca. Doceniamy ich smak i aromat, dlatego nie potrzebujemy ulepszaczy. Już bez nich czekolady do picia z Manufaktury Czekolady zachwycają swoim smakiem. Łączymy je z prawdziwymi owocami, zyskując naturalne bogactwo smaków.

  • Czekolada do picia z malinami to magiczny kubeczek, w którym znajdziesz mleczną czekoladę gotową do rozpuszczenia wraz z prawdziwymi malinami. Te dwa smaki łączą się w sposób wyjątkowy, tworząc smakową fuzję o niezwykłej intensywności. 
  • Czekolada do picia z pomarańczą to z kolei zaskakująco orzeźwiająca propozycja o niezwykłym aromacie. Jej smak kojarzy się z wyjątkowym czasem, dobrą energią i odpoczynkiem. Jej intensywność bywa momentami pozytywnie zaskakująca. 
  • Ciemna czekolada do picia to wykorzystanie intensywności i prawdy, jakie drzemią w czekoladzie deserowej. W każdym łyku tej niebiańskiej substancji dostrzeżesz autentyczność, a rodzaj smaku może być prawdziwym zaskoczeniem. 
  • Mleczna czekolada do picia to propozycja dla tych, którzy kochają klasykę. Któż z nas nie lubi wyjątkowej delikatności, która płynie z połączenia kakao i mleka? 

Czekolady do picia możesz kupić u nas w wyjątkowych, naturalnych kubeczkach. Doskonale prezentują się w paczce prezentowej, wręczanej przy różnych okazjach!

Czekolada do picia z różnych zakątków świata

Ziarna kakaowca, z których tworzymy nasze czekolady, pochodzą z różnych zakątków świata. Ma to znaczenie, ponieważ w zależności od klimatu, w jakim rosną drzewa kakaowca, zmienia się smak ich owoców. W poszczególnych czekoladach możesz odczuwać nuty cytrusowe, orzechowe, czy kwiatowe, nawet jeśli do masy kakaowej nie dodano żadnych aromatów. 

Czekolady do picia, które znajdziesz w Manufakturze Czekolady, pochodzą z ziaren kakaowców dorastających m.in. w Wenezueli. Zachwycająca jest głębia smaku czekolady, która z nich powstaje. Jest prawdziwa, intensywna, mocno wyczuwalna. Przyciąga swoim zapachem i aromatem. W naszej ofercie znajdziesz również czekoladę do picia po kolumbijsku. Nie mogło jej tutaj zabraknąć, ponieważ Kolumbijczycy podchodzą do czekolady z podobną miłością, jak my w naszej manufakturze. Tradycja picia czekolady na różne sposoby jest głęboko zakorzeniona w kolumbijskiej kulturze. Kolumbijczycy kochają poprawiać sobie humor z pomocą tego płynnego szczęścia. Co tu dużo mówić? Inspirujemy się nimi! Kolumbijska czekolada do picia, którą znajdziesz w Manufakturze Czekolady, to naprawdę zaskakujący przysmak!

Płynna czekolada – czy tylko do picia?

Czekolada to cudowny afrodyzjak, a także źródło wielu wartości odżywczych. Nic więc dziwnego, że stanowi również inspirację kulinarną. Z jej udziałem możesz tworzyć różnego rodzaju sosy, które wzbogacą smak Twoich potraw. W ofercie Manufaktury Czekolady znajdziesz produkty, z których może powstać zarówno klasyczna czekolada do picia, jak i fantastyczna baza lub dodatek do sosu. Jako miłośnicy czekolady zdecydowanie jesteśmy za tym, by jej wspaniały smak dodawać wszędzie tam, gdzie jest to możliwe!

Rozsmakuj się w czekoladzie, która nie ma sobie równych. Odkryj prawdę, jaka znajduje się w każdym mililitrze czekolady do picia, którą wykonasz zarówno z mlekiem, jak i z wodą. Swobodnie możesz próbować jej również bez żadnej obróbki termicznej, ponieważ to produkt naturalny, bez żadnych dodatkowych, kompletnie niepotrzebnych substancji. 

Pij czekoladę w najlepszym stylu

W naszym sklepie znajdziesz również stylowe czarki, z których czekolada co prawda nie będzie lepiej smakować (bo prawdopodobnie lepiej się nie da), ale które pozwolą Ci na spożywanie tego napoju w wyjątkowym stylu. Podaruj sobie odrobinę klasy i luksusu i racz się specjałami, o których nie da się zapomnieć.