Wyświetlanie wszystkich wyników: 20

Butelka piersiówka z czekolady

33,60  brutto

Klucz do drzwi z czekolady

25,80  brutto

Klucz francuski duży z czekolady

37,00  brutto

Klucz francuski mały z czekolady

30,25  brutto

Kłódka z czekolady

33,60  brutto

Koło zębate z czekolady

27,00  brutto

Korkociąg z czekolady

33,60  brutto

Nożyce z czekolady

33,60  brutto

Pegasus z czekolady

27,00  brutto

Piła do cięcia z czekolady

27,00  brutto

Podkowa z czekolady

26,90  brutto

Zegarek Klasyczny z czekolady

33,60  brutto

Zestaw majsterkowicza

149,00  brutto

Zestaw z padem

149,00  brutto

Klucz płaski oczkowy z czekolady

33,60  brutto

Pad dla graczy z czekolady

47,05  brutto

Pedał rowerowy z dzwonkiem

41,99  brutto

Samochód Fiat z czekolady

30,00  brutto

Samochód Warszawa z czekolady

30,00  brutto

Śruba i nakrętka z czekolady

47,05  brutto


Narzędzia z czekolady

Czekoladowe narzędzia to miłe, zabawne, często symboliczne produkty ulepione z czekolady, które doskonale sprawdzą się jako prezent. Mogą odzwierciedlać pasje i zainteresowania osoby obdarowanej lub stanowić symbol czegoś ważnego. W Manufakturze Czekolady znajdziesz narzędzia, które idealnie odwzorowują konkretne przedmioty, ale również idealnie smakują. Mogą zatem być pamiątką na długi czas lub upominkiem, który zapewni kilka chwil smakowych przyjemności. 

Narzędzia czekoladowe – wyjątkowa forma czekolady

Czekolada jest jednym z najchętniej wręczanych prezentów. Nie tylko często kupujemy ją jako prezent dla kogoś, ale również otrzymujemy ją w ramach upominku od bliższych i dalszych osób. Kiedy wydaje się, że czekolada nie może już skrywać żadnych tajemnic ani wywoływać zaskoczenia, pojawiają się narzędzia z czekolady. Co to takiego?

Dostępne w naszej ofercie czekoladowe narzędzia to różne przedmioty, które zostały uformowane z czekolady. Wśród nich znajdują się rzeczy, które z powodzeniem można uznać za symbole wielu wydarzeń, relacji, a także pasji i zainteresowań. Wręczając komuś narzędzia czekoladowe możesz odnieść się do tego, co w danej chwili jest ważne dla osoby obdarowywanej. Jakie czekoladowe narzędzia znajdziesz w Manufakturze Czekolady?

  • Czekoladową podkowę, którą można potraktować jako słodki symbol szczęścia i powodzenia;
  • Czekoladowe klucze, które mogą być symbolami nie tylko czyjejś pracy lub zainteresowań, ale także symbolem czegoś, co wymaga nowego otwarcia;
  • Czekoladowe figurki w postaci samochodu, korkociągu, butelki piersiówki, czy zegarka – niech stanowią inspirację, dzięki której stworzysz całą ideę prezentu;
  • Czekoladowe pady do gier dla wszystkich miłośników komputerowych i konsolowych rozrywek;
  • Śruby i nakrętki dla entuzjastów motoryzacji i majsterkowania, ale także dla tych, którzy poprzez prezent chcą ukazać idealne dopasowanie;
  • Czekoladowa kłódka, której symbolika daje inspirację do najbardziej wyszukanych historii prezentowych.

Czekoladowe narzędzia najwyższej jakości

Nieodmiennie ogromną uwagę przywiązujemy do tego, by oferowane przez nas produkty wyróżniały się jakością, intensywnością smaku, a także swoim składem. Stawiamy na to, by skład każdego naszego produktu był prosty i przejrzysty. Narzędzia czekoladowe stworzone są z ciemnej czekolady o 60% zawartości kakao. Doskonale trafią w gusta smakowe zarówno tych, którzy kochają ciemną czekoladę deserową, jak i tych, którzy preferują nieco delikatniejsze smaki. Znaleźliśmy bowiem złoty środek w postaci subtelnie intensywnej czekolady, której nie sposób nie kochać!

Wiemy jak ważne jest to, by zachować doskonały smak przy tworzeniu przeróżnych rzeczy z czekolady. Wiemy również, czym różni się ten smak od produktów czekoladopodobnych. Prawdziwa miłość do czekolady pozwala nam tworzyć wyłącznie to, co zachwyca. W tym przypadku: i wyglądem, i smakiem. 

Rzeczy z czekolady – sposób na uśmiech i zaskoczenie

Nasze czekoladowe narzędzia tworzymy z myślą o tym, by każdy znalazł wśród nich coś dla siebie. Ogromny wybór czekoladowych figurek odwzorowujących prawdziwe produkty to wspaniała inspiracja do przygotowania prezentu, który zaskoczy. Nasze czekoladowe inspiracje nawiązują do różnych rzeczy i przedstawiają przeróżne przedmioty. Z powodzeniem znajdziesz wśród nich coś, co może pasować do danej okazji i będzie miłym zaskoczeniem tuż po rozpakowaniu prezentu. 

Wyjątkowe opakowania

Rzeczy z czekolady, które tworzymy w naszej manufakturze, pakujemy w wyjątkowe pudełeczka. W większości odwzorowują papier gazetowy, który jest synonimem naturalności, ale również pewnej historii. Część z przedmiotów czekoladowych dostępnych w naszej ofercie, stylizowana jest na produkty stare i pordzewiałe. Tkwi w tym konkretna historia, tworzy to dodatkową inspirację. Najczęściej bowiem oznacza, że dany produkt wiele już ma za sobą, jest za nim historia. 

Unikamy sztampowych rozwiązań, kwiecistych dodatków i wszystkiego, co tylko powierzchownie symbolizuje piękno. Narzędzia z czekolady, które tworzymy, zapakowane są tak, by historia, z którą je przekazujemy, stawała się jeszcze bardziej realna i prawdziwa. Zapomnij o zwykłych bombonierkach, które najczęściej lądują na dnie szuflad. Odłóż zakupy tworzonych masowo czekolad, w których próżno szukać prawdziwej pasji i wyjątkowego podejścia do wyjątkowego produktu. Postaw na oryginalność i coś, co zachwyca nie tylko wizualnie, ale również smakowo. 

Narzędzia z czekolady – twórz historie

Bardzo często w prezentach chcemy przekazać więcej, niż tylko sam przedmiot. Chodzi również o emocje, które temu towarzyszą i uczucia, jakie ten prezent powinien zawierać. Czekoladowe narzędzia na prezent to doskonały sposób na to, by w prosty, ale nie bezpośredni sposób przekazać to, co chcemy powiedzieć. To również sposób na dostrzeżenie czyichś pasji i podkreślenie tego w swoim słodkim upominku. 

Narzędzia czekoladowe to więcej, niż słodki łakoć. Samodzielnie możesz stworzyć do nich historię, dzięki której prezent stanie się prawdziwie wyjątkowy. Być może w tej historii będzie odrobina humoru? Może mieści się w niej sentyment, dobre wspomnienia, ciekawe spostrzeżenia? Narzędzia z czekolady, które u nas znajdziesz, to przede wszystkim inspiracja. To, jaką historię do nich tworzysz, należy do Ciebie. 

Manufaktura Czekolady – dla Ciebie i dla Twoich bliskich

W Manufakturze Czekolady znajdziesz wszystko to, co z związane z miłością do czekolady. Doskonałe czekoladowe przekąski, praliny, prawdziwe czekolady rzemieślnicze i tabliczki ozdobione owocami, czy orzechami. Smak jest dla nas najważniejszy, a poprzez wyjątkowe opakowania tworzymy gotowe prezenty, które budzą radość i wywołują uśmiech. Rozsmakuj się razem z nami w czekoladowej przyjemności i spraw, by wspomnienia najważniejszych chwil wiązały się z lekko słodkim, aksamitnym, doskonale nasyconym smakiem.