Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.120 kg
Sprzedanych produktów: 21

Fryderyk Chopin II - czekoladowy medal 70% kakao

Oryginał medalu z wizerunkiem Fryderyka Chopina, został podarowany w 2018 r. przez Artystkę i autorkę medalu, Wiktorię  Czechowską– Antoniewską, Fundacji Polcanart i należy do jej zbiorów. Proponowana Państwu czekoladowa replika medalu, jest jego pełnym odwzorowaniem z zachowaniem jego kształtu oraz wielkości.

Pomysłodawcą i inicjatorem wykonania przez Manufakturę Czekolady czekoladowej repliki medalu Fryderyk Chopin II jest Aleksander Czajkowski- Ładysz - śpiewak, manager sztuki a jednocześnie prezes Fundacji "Niezależny Fundusz Kultury POLCANART"

Skład: prażone ziarno kakao, cukier, emulgator (lecytyna słonecznikowa).

Masa kakaowa min.70%.

Może zawierać mleko i orzechy.

Masa netto: 120 g

UWAGA: Fundacja i Autorka projektu zastrzegają sobie, na zasadzie wyłączności, wszystkie prawa związane z koncepcją medalu; kopiowaniem, publikowaniem zamieszczonych projektów i realizacją ich treści programowych i artystycznych oraz ich rozpowszechnieniem na wszystkich polach, biorąc jednocześnie całkowitą odpowiedzialność prawną i cywilną za realizację projektu. (Dz. U. z 2016 r. poz. 296 i 1579), (Dz. U. z 2016 r. poz. 666)  Dz.U. 1994 Nr 24 poz. 83 tj. Dz.U. 2017 poz. 880 - Brzmienie od 16 maja 2016 USTAWA z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

NEWSLETTER
Odważyliśmy się zmienić nasze życie, aby stworzyć coś wyjątkowego.
Wyrabiamy prawdziwą czekoladę bezpośrednio z ziaren kakaowca.