Manufaktura Czekolady to jedna z niewielu na świecie firm, w której czekoladę wyrabia się bezpośrednio od ziaren kakaowca do tabliczki czekolady. Ekspercką wiedzę na temat czekolady i jej przetwarzania zgłębiamy i skutecznie rozwijamy od 2009 roku. W naszej manufakturze dbamy o najwyższą jakość na każdym etapie powstawania czekolady. Kontrola jakości rozpoczyna się już od starannego doboru ziarna i pozostałych składników. Ofertę kierujemy do miłośników Prawdziwej Czekolady.

Gwarantujemy najwyższą jakość naszych produktów dokładając wszelkich starań, aby nasze wyroby Państwa usatysfakcjonowały. Jesteśmy Manufakturą Czekolady a nie wielkim koncernem, gdzie wszystko udaje się ustandaryzować. Jeśli zdarzy się, że coś „poszło nie tak” i zakup naszych produktów nie będzie dla Państwa satysfakcjonujący, bardzo prosimy o kontakt.

Jeśli po spróbowaniu 3 kostek uznacie Państwo, że z jakiejś przyczyny produkt jest rozczarowujący, dajemy Państwu możliwość zwrotu takiej tabliczki.
Wszystko co trzeba zrobić to odesłać do nas czekolady i dołączyć wypełniony formularz, a my zwrócimy pieniądze.

Uwaga: Nasza gwarancja jakości dotyczy tylko czekolady w tabliczkach.

Regulamin:

  1. Czekoladę trzeba odesłać Pocztą Polska, sklep Manufaktura Czekolady Sp. z o.o. zwraca koszty przesyłki zwrotnej zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej.
  2. Zwrot gotówki nastąpi w terminie 14 dni od daty otrzymania przez nas przesyłki zwrotnej, i jest w formie przelewu na konto podane przez zwracającego na formularzu zwrotnym wydrukowanym i dołączonym do zamówienia.
  3. W przypadku gdy zamówione zostanie kilka produktów, a zwracany tylko jeden, koszty przesyłki 1(do klienta) będą analogicznie pomniejszone. Np. Klient zamawia 3 czekolady, koszt wysyłki to 9 zł, chce zwrócić tylko 1 tabliczkę, czyli koszt 1 przesyłki zostanie zwrócony w kwocie 3 zł.
  4. Jeśli klient zamówi 2 takie same tabliczki i nie jest zadowolony po spróbowaniu jednej, powinien zwrócić 2 tabliczki w tym jedną nie naruszoną.