Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Lizak czekoladowy HOT OR POP Mleczny – 30g

10,75  brutto

Lizak czekoladowy HOT OR POP Caffe Latte

10,75  brutto

Lizak czekoladowy HOT OR POP Cappuccino – 30g

10,75  brutto

Lizak czekoladowy HOT OR POP Pomarańczowy – 30g

10,75  brutto

Lizak czekoladowy HOT OR POP Golden Milk – 30g

10,75  brutto

Lizak czekoladowy HOT OR POP Matcha – 30g

10,75  brutto

Lizak czekoladowy HOT OR POP Malinowy – 30g

10,75  brutto

Lizaki czekoladowe

Czekoladowe lizaki to więcej niż powrót do najlepszych myśli o dzieciństwie. To słodka chwila przyjemności o tak uroczym wyglądzie, że trudno przejść obok nich obojętnie. Czekoladowe lizaki, które znajdziesz w Manufakturze Czekolady, możesz smakować na dwa sposoby: jako pyszną czekoladę w klasycznej postaci lub jako gorący, aksamitny i doskonale intensywny płyn po rozpuszczeniu w mleku.

Czekoladowe lizaki – słodka chwila pełna przyjemności

W lizakach jest magia. Czekoladowe kawałki osadzone są na niewielkich patyczkach i właśnie ta formuła sprawia, że ich jedzenie jest jeszcze większą przyjemnością. Możesz rozsmakowywać się w nich długo i korzystać z tego przyjemnego uczucia, kiedy czekolada rozpływa się po Twoim podniebieniu. W Manufakturze Czekolady stworzyliśmy lizaki czekoladowe w kilku unikalnych smakach. Możesz kupować je pojedynczo lub w zestawach. Na dłuższą przyjemność, na poczęstunek, na prezent. 

Wśród dostępnych smaków znajdziesz m.in. połączenie białej czekolady z liofilizowaną maliną, pomarańczę, caffee latte, czy wyjątkowe doznanie w postaci lizaka o smaku japońskiej herbaty o nazwie Matcha. Dla miłośników klasyki znajdą się lizaki czekoladowe w postaci przepysznej, mlecznej czekolady. Razem nasze czekoladowe lizaki tworzą drużynę kolorowych łakoci, które zachwycają swoim wyglądem i porywają smakiem. 

Lizaki z czekolady – na zimno, czy na gorąco?

Rytuał jedzenia lizaków? Dla nas czekolada to niezwykle inspirujący produkt, dlatego zachęcamy, by nasze lizaki jeść na różne sposoby. Możesz raczyć się nimi gryząc kawałek po kawałeczku i czując, jak pyszna czekolada rozpływa się w ustach. Możesz również spokojnie usiąść z filiżanką gorącego mleka i rozpuścić w niej czekoladowego lizaka. Powstanie z tego wyjątkowy płyn o aksamitnej konsystencji i smaku wybranego przez Ciebie lizaka. Twoja chwila przyjemności zyska rozgrzewającą moc, którą warto wykorzystywać z chłodne, klimatyczne wieczory lub podczas chwili odpoczynku. Nasze kolorowe naklejki „Hot or Pop” będą zawsze przypominać Ci o tym, że czekoladowe lizaki to przyjemność na różne sposoby. 

Lizaki czekoladowe na patyku – doskonały prezent dla siebie i kogoś bliskiego

W ofercie Manufaktury Czekolady znajdziesz lizaki czekoladowe, które zapakowane są w uroczy, przyjemny i kolorowy sposób. Każdy z lizaków, dzięki naturalnym składnikom, które posłużyły do jego produkcji, zyskuje wyjątkowy, intensywny kolor. Czekolada zostaje zabezpieczona folią z delikatną wstążką, a następnie umieszczona w pudełeczku, które dokładnie odwzorowuje kolor lizaka. Dzięki temu nasze czekoladowe lizaki to również doskonały pomysł na prezent. Możesz kupować je pojedynczo, ale możesz również postawić na cały zestaw, by przyjemność, która wynika z ich jedzenia, mogła trwać dłużej. 

Manufaktura Czekolady – miłość do tego, co dobre

Nie tylko czekoladowe lizaki znajdziesz w ofercie naszego sklepu. Nasze wirtualne półki obłożyliśmy smakołykami, z których jesteśmy dumni. Znajdziesz tu prawdziwe czekolady rzemieślnicze, słodkie przekąski, a także eleganckie podarunki w słodkim klimacie. Wśród naszych propozycji znajdują się również wysokiej jakości słodycze wegańskie, by bezwzględnie każdy mógł pielęgnować w sobie wspaniałą miłość do czekolady.