Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Czekolada Manu Kardamonowa – 50g

17,40  brutto

Czekolada Manu Mleczna z cynamonem 43% – 50g

17,40  brutto

Czekolada Manu Piernikowa

17,40  brutto

Czekolada Manu Pomarańczowa – 50g

17,40  brutto

MANU Caffe Latte czekolada mleczna 44% – 60g

17,40  brutto

MANU malina czekolada mleczna

17,40  brutto

MANU Migdał i sól morska czekolada mleczna

17,40  brutto

MANU Orzech laskowy czekolada mleczna 44%

17,40  brutto

MANU Orzech nerkowca czekolada deserowa 70% – 60g

17,40  brutto

MANU Piwo czekolada mleczna 44% – 60g

17,40  brutto

MANU Wiśnia czekolada deserowa 70%

17,40  brutto

Czekolady rzemieślnicze

Miłość do czekolady i jej prawdziwego smaku poprowadziła nas do tego, że tworzymy tabliczki w wydaniu rzemieślniczym. Nie tylko piękne, naturalne, ale również wypełnione smakiem po brzegi. Czekolady rzemieślnicze w Manufakturze Czekolady tworzymy od początku do końca. Chcesz wiedzieć, jak powstają? Oto cała historia!

Czekolady rzemieślnicze – od małego ziarenka

Jak wiadomo, żeby uzyskać wybitny smak czekolady, trzeba w jej produkcji użyć kakao najlepszej jakości. Nie bez znaczenia zatem jest, skąd kakao pochodzi i w jaki sposób zostało wyprodukowane. W Manufakturze Czekolady priorytetem jest jakość, dlatego stawiamy wyłącznie na drzewa kakaowca, w przypadku których dba się o każde ziarenko. Kakaowce, które dzielą się z nami swoimi owocami, rosną w przeróżnych zakątkach świata. Korzystają ze specyficznych klimatów poszczególnych kontynentów, by wydać owoce pełne smaku i zapewniające wyjątkowy aromat. W naszej manufakturze sami wybieramy ziarna kakaowca, z których tworzymy potem najlepszą miazgę kakaową. To ona staje się podstawą do stworzenia czekolady rzemieślniczej o wybitnym smaku. 

Jaki smak ma czekolada rzemieślnicza w Manufakturze Czekolady?

Łączenie smaków i zabawa aromatami to nasza mocna strona! Dlatego czekolady rzemieślnicze w naszej manufakturze różnią się od siebie, a każde opakowanie oferuje coś innego. Musisz wiedzieć, że:

  • Tworzymy bardzo małe ilości czekolad, dlatego przykładamy ogromną uwagę do każdej tabliczki. W każdej z nich zamykamy mnóstwo smaku i rozpływającej się po podniebieniu przyjemności. Czekolada rzemieślnicza to nasze autorskie projekty, których próżno szukać w jakimkolwiek innym sklepie. 
  • Włączamy najciekawsze smaki, którymi urozmaicamy nasze czekolady rzemieślnicze. W ofercie znajdziesz nie tylko klasyczną gorzką i mleczną czekoladę, ale również tabliczki wzbogacone o smak maliny, pomarańczy, migdałów i morskiej soli, a nawet piwa. Każda z nich jest wyjątkowa. 
  • Bogactwo smaków naszej rzemieślniczej czekolady nigdy się nie kończy. Wynika to z faktu, że nie dodajemy do naszych tabliczek sztucznych substancji, które zawsze dają taki sam smak. Smaki naszej czekolady to płynna przyjemność, która zależy również od ziaren kakaowca. Smaki ewoluują, delikatnie się zmieniają, ciągle zaskakują. I to czyni naszą czekoladę rzemieślniczą wyjątkową!

Czekolady MANU w wyjątkowych odsłonach

Nie poprzestajemy na tym, by poruszać się wyłącznie po utartych szlakach. Dlatego w serii czekolad rzemieślniczych powstają również unikalne produkty, które nawiązują do wyjątkowych okresów w ciągu roku, np. świąt. Z tej okazji możesz skosztować absolutnie unikalnych czekolad, stworzonych z najwyższej jakości miazgi kakaowej, wzbogaconych o smaki takie jak piernik, kardamon, cynamon, czy pomarańcza. 

Do naszych czekolad dodajemy owoce w postaci liofilizowanej. Dzięki temu nie tylko znajduje się w nich pełnia smaku, ale również ich odżywcze wartości. Są także piękną ozdobą każdej tabliczki. Warto przy tym wspomnieć, że sama czekolada – jeśli tylko jest produktem wyjątkowej jakości – jest zdrowa i dostarcza nam wielu cennych substancji. Niewielka ilość jedzona nawet każdego dnia, skutecznie hamuje ochotę na inne słodycze, a przez to pomaga w zrzuceniu zbędnych kilogramów. Czekolada sprzymierzeńcem w odchudzaniu? Prawdziwa, dobra i najwyższej jakości – tak!

Wyjątkowe opakowania czekolady rzemieślniczej

W Manufakturze Czekolady przywiązujemy wagę do detali, dlatego każdy produkt, który jest naszym dziełem, jest wyjątkowo zapakowany. W przypadku czekolady rzemieślniczej postawiliśmy na naturalność, bo z niej płynie prawdziwe piękno. Każda tabliczka owinięta jest w piękny, naturalny papier, a grafiki, które na nim umieściliśmy, czynią produkt eleganckim i ciekawym. Dlatego bez obaw możesz podarować czekoladę rzemieślniczą z Manufaktury Czekolady komuś w prezencie!

Czekolada rzemieślnicza to wyjątkowość, która rodzi się tam, gdzie zaczyna się prawdziwa pasja. W każdej naszej tabliczce odnajdziesz jej smak, dlatego jesteśmy dumni, że możemy przekazać te produkty na Twoje ręce.