Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Czekoladki pralinowe Simply #2 Cappuccino + Caffe Latte – 18g

11,85  brutto

Bombonierka Elegance #9 – 82g

43,70  brutto

Śliwka i cynamon – zestaw prezentowy

92,00  brutto

Warsztaty czekoladowo-pralinowe (2 osoby)

320,00  brutto

Prezenty na rocznicę ślubu 

Kolejne rocznice ślubu to zazwyczaj okazja do miłych wspomnień i wspólnego świętowania, również w towarzystwie rodziny i przyjaciół. Utarł się również zwyczaj wręczania upominków z okazji rocznicy ślubu – zarówno pomiędzy małżonkami, jak i małżonkom, jeśli tylko jest ku temu okazja. Jakie prezenty na rocznicę ślubu będą miłym ukoronowaniem tego dnia?

Jakie prezenty wręczać z okazji rocznicy ślubu?

Wręczanie prezentów na rocznicę ślubu stało się już zwyczajem i ma miejsce w dwóch formach:
 • Prezenty z okazji rocznicy ślubu wręczają sobie nawzajem małżonkowie. To miła forma świętowania tego dnia i wzajemne okazanie sobie pamięci i uwagi. Małżonkowie mogą wręczać sobie zarówno bardziej osobiste drobiazgi, jak i prezenty o znaczeniu pamiątkowym. Popularne są również niewielkie upominki, wśród których najczęściej znajdują się kwiaty i oczywiście odpowiednie na każdą okazję słodycze. 
 • Małżonkowie dostają prezenty także od bliskich sobie osób. Najczęściej o rocznicach ślubu pamięta rodzina i przyjaciele. Jeśli z okazji rocznicy dodatkowo organizowane jest przyjęcie, prezent na pewno jest wskazany i dobrze postrzegany. Nie muszą to być jednak prezenty okazałe i drogie. Eleganckie drobiazgi i wyszukane słodycze to zdecydowanie coś, co idealnie sprawdzi się jako prezent na rocznicę ślubu. 

Prezent na 50. rocznicę ślubu – wyjątkowe podarunki na wyjątkową okazję

 1. rocznica ślubu to piękne złote gody, wydarzenie bardzo wyjątkowe. Z tej okazji prezent powinien być wysmakowany i elegancki, by podkreślić doniosłość wydarzenia. Liczy się tu eleganckie opakowanie i oryginalność upominku. Na tak okrągłą rocznicę Manufaktura Czekolady ma swoje propozycje prezentowe. 
 • Zestawy prezentowe, w których znajdą się produkty pełne smaku. Nasze zestawy to komplety najlepszych, najpyszniejszych czekolad, ale również innych, ciekawych dodatków. Można w nich znaleźć doskonałe konfitury, pyszne przekąski w czekoladzie, a także czekoladę do picia do samodzielnego przygotowania. To wspaniała podróż przez smaki i nowe doświadczenia dla podniebienia. Dzięki naszym zestawom prezentowym na rocznicę ślubu, małżonkowie mają okazję do czekoladowej podróży po wielu krajach, z których pochodzą używane przez nas ziarna kakaowca. 
 • Tabliczki czekoladowe House Blend, które są bardzo eleganckim, cieszącym oko prezentem. Z powodzeniem można ich użyć również jako dodatek do głównej części prezentu, np. o charakterze pamiątkowym. Czekolady, które tworzymy, są ręcznie zdobione przyprawami, orzechami i liofilizowanymi owocami. Dzięki temu prezentują się zachwycająco, ale równie zachwycająco smakują. Czekolady pakujemy w unikalny sposób, tak, by móc zaprezentować ich piękno. Dzięki temu bije od nich elegancja – można wręczyć je zarówno bliskiej osobie, jak i komuś, z kim łączą nas nieco bardziej formalne relacje. 

Wymarzony prezent na 45. rocznicę ślubu? Czysta przyjemność!

Świętowanie rocznic może być ogromną przyjemnością, zarówno dla małżonków, jak i ludzi, którzy wówczas im towarzyszą. Prezenty z okazji rocznicy ślubu są dodatkowym urozmaiceniem tego święta i mogą przynieść całkiem sporo radości. W Manufakturze Czekolady wiemy, że prezenty mogą być zarówno poważne, jak i humorystyczne, dlatego przygotowaliśmy swoje propozycje w obu tych kategoriach. 
 • Narzędzia czekoladowe zdecydowanie należą do najweselszych prezentów, jakie można wręczyć lub otrzymać. To różnego rodzaju przedmioty wykonane z czekolady, które mogą nawiązywać do pasji, zainteresowań lub konkretnych sytuacji z życia osoby obdarowanej. Wśród czekoladowych gadżetów znajdują się samochody, podkowa na szczęście, czy czekoladowy klucz do czyjegoś serca. Świetnym nawiązaniem do rocznicowej okazji jest również czekoladowa nakrętka ze śrubką, czyli dwa osobne elementy, które idealnie do siebie pasują. 
 • Czekoladowe listki to z kolei prezent na rocznicę ślubu dla tych, którzy cenią elegancję i estetykę otrzymywanych podarunków. W pięknych, smukłych pudełeczkach zamknięta jest pełnia smaku. Porywa i pozwala na chwilę słodkiego relaksu, z którego najlepiej korzystać we dwoje. 
 • Orzechy i owoce w czekoladzie są idealnym prezentem dla pary, która lubi słodkie przekąski wyjątkowej jakości. Są doskonałym dodatkiem do wieczornego seansu filmowego we wspólnym towarzystwie. W eleganckich słoiczkach i kartonikach znajdują się m.in. orzechy, żurawina i migdały w mlecznej czekoladzie. Znajdziemy tam także aronię, pistacje, czy ziarna kakao, które oblane są czekoladą tworzoną według naszej receptury. To gwarancja kilku chwil aksamitnej, słodkiej przyjemności. 

Jaki prezent na 20. rocznicę ślubu? Słodko spędzony czas

Wspólne spędzanie czasu zawsze jest dobrym prezentem i pozytywnie wpływa na relacje pomiędzy małżonkami. W zabieganym świecie warto o tym pamiętać, dlatego Manufaktura Czekolady przygotowała upominki, dzięki którym kilka wspólnych chwil stanie się słodkie, jak nigdy wcześniej. Vouchery na warsztaty z czekoladą to sposób na to, by doskonale się bawić, zdobyć nową wiedzę, a przy tym spędzić czas z ukochaną osobą w wyjątkowy i niepowtarzalny sposób. Manufaktura Czekolady otwiera drzwi do wiedzy na temat wykonywania własnych pralin, a także tabliczek czekolady. Wspaniałym przeżyciem jest również dekorowanie wykonanych przez siebie słodyczy. Potem z pewnością będą smakować doskonale! Prezenty na rocznicę ślubu to bowiem nie tylko rzeczy materialne, ale również czas drugiego człowieka. Jeśli przy tym spędzony jest w wyjątkowy sposób i niesie ze sobą najcenniejszą rzecz: wspólne wspomnienia, ciężko o doskonalszy prezent. Jak bardzo ucieszy się z niego małżeństwo miłośników czekolady?

Uroczyście i oryginalnie – prezenty na rocznicę ślubu z Manufaktury Czekolady

Prezenty na rocznicę ślubu to specjalność Manufaktury Czekolady. Przygotowujemy upominki, z którymi można uczcić zarówno początkowe rocznice, jak i te okrągłe, bardziej uroczyste. Przywiązujemy ogromną wagę do tego, by każdy upominek był wyjątkowy. Kierujemy się zasadami, dzięki którym powstają naprawdę wyjątkowe produkty z czekolady. 
 • Upraszczamy skład tak, jak to tylko możliwe. Od początku nie dodajemy do naszych produktów substancji konserwujących, sztucznych barwników, czy ulepszaczy smaku. Wierzymy w to, że prawdziwa, naturalna, doskonale przygotowana czekolada broni się sama i w najprostszym wydaniu smakuje najlepiej. 
 • Tworzymy czekoladę z ziaren kakaowców, które rosną nawet w najdalszych zakątkach świata, m.in. w krajach Afryki i Ameryki Południowej. Dojrzewają w klimacie charakterystycznym dla konkretnych regionów, w promieniach tropikalnego słońca lub podmuchach ciepłego wiatru. Dzięki temu nabierają wyjątkowego, głębokiego smaku. 
 • Każda tabliczka czekolady, każda pralinka i każda czekoladowa przekąska, to nasze dzieła sztuki. Zwracamy uwagę, by były idealnie dopracowane i zachwycały zarówno swoim wyglądem, jak i smakiem. Dzięki temu nawet najmniejsze opakowanie naszych słodyczy może być wyjątkową podróżą przez smaki i ich poszczególne nuty. To wspaniały prezent na każdą rocznicę ślubu.